زمان کاری و روش‌های ارسال

امکان ثبت ۲۴ ساعته سفارش

شما به راحتی می‌توانید هر ۷ روز هفته و به صورت ۲۴ ساعته، سفارش خود را در سایت ایزی مارکت ثبت نمایید.

زمان کاری و ساعات پاسخگویی

تیم ایزی مارکت در روز‌های شنبه تا چهار‌شنبه از ساعت ۹ الی ۱۷ و در روز پنج‌شنبه از ساعت ۹ الی ۱۳ آماده پاسخگو‌یی به تماس شما عزیزان می‌باشد. برای برقراری ارتباط، پرسیدن سوالات و مشاوره قبل از خرید، می‌توانید با شماره ۵۸۲۰۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.

زمان کاری و ساعات پاسخگویی

هزینه ارسال کالا

هزینه ارسال کالا

در راستای جلب رضایت مشتریان، هزینه ارسال تمامی سفارش‌های بالا‌ی ۴۰۰ هزار تومان در سراسر کشور رایگان خواهد بود. برای سفارش‌های کم‌تر از ۴۰۰ هزار تومان، مبلغ  ۴۵ هزار تومان به عنوان هزینه ارسال، به فاکتور افزوده می‌شود.

ارسال فوری در تهران: از شنبه تا ۴ شنبه در تهران امکان ارسال فوری از ساعت ۹ صبح تا ساعت ۱۶:۳۰ بعد از ظهر و تحویل نهایتا ۳ ساعته برای مشتریان وجود دارد که هزینه آن ۵۰ هزار تومان برای تمامی مناطق ۲۲ گانه شهر تهران می‌باشد. این امکان در صورت درخواست مشتری در ساعات مذکور قابل اجراست. سفارشاتی که بعد از ساعت ۱۶:۳۰ روزهای کاری(شنبه تا چهارشنبه) ثبت شوند در روز کاری آتی بررسی و ارسال می شوند.

ارسال فوری در شهرستان: سفارش هایی که طبق درخواست مشتریان در صفحه سفارش به صورت فوری ارسال شوند، معمولا در بازه ۴۸ ساعت تا ۷۲ ساعت به مقصد می‌رسند و هزینه ارسال آن ها نیز ۴۵ هزار تومان بوده که بصورت آنلاین روی سایت پرداخت می گردد.

تبصره*: در نظر داشته باشید که در شرایط خاص ممکن است ارسال فوری سفارش‌ها زمان بیشتری ببرد و این موضوع کاملا به نوع سرویس‌دهی شرکت‌های حمل و نقل وابسته است.

همچنین برای هماهنگی ارسال فوری سفارش خود، می‌توانید با شماره ۵۸۲۰۶-۰۲۱ تماس حاصل فرمایید.


زمان ارسال سفارش‌ها

  • خریداران شهر تهران :

شنبه صبح تا چهار‌شنبه ظهر: در صورتی که سفارش تا قبل از ساعت ۱۴ ثبت شود، امکان ارسال در فردای کاری آن روز وجود دارد. ارسال سفارش‌هایی که بعد از ساعت ۱۴ ثبت شوند، به ۲ روز کاری بعد موکول خواهد شد.

چهارشنبه ظهر تا جمعه شب: سفارش هایی که از ۴ شنبه ساعت ۱۴ لغایت جمعه ساعت ۱۲ شب ثبت شوند، امکان ارسال‌شان از روز یکشنبه فعال خواهد بود.

امکان ارسال فوری: از شنبه تا چهارشنبه در ساعات ۹ الی ۱۶:۳۰ در صورت درخواست مشتریان ساکن تهران، امکان ارسال فوری در ساعات کاری وجود دارد و مبلغ ۵۰ هزار تومان بابت هزینه ارسال به فاکتور افزوده می‌شود.

نکته ۱: از ساعت ۱۶ روز ۴ شنبه تا پایان روز جمعه، کلی سفارش‌های ارسال فوری در روز شنبه ارسال خواهد شد.

نکته ۲: توجه داشته باشید در صورت برودت هوا و یا شرایط خاص، امکان تاخیر در رسیدن سفارش وجود دارد، اما تمام تلاش ما بر این است که در سریع ترین زمان ممکن، سفارش شما را به دستتان برسانیم.

تبصره : در شرایط خاص ممکن است زمان ارسال سفارش به یک یا چند روز بعد از ثبت سفارش موکول شود، فلذا بطور کل، زمان ارسال مطابق انتخاب مشتری در هنگام ثبت سفارش خواهد بود.

زمان ارسال سفارش‌ها

خریداران شهرستان‌ها
  • خریداران شهرستان‌ها :

با توجه به اینکه بیشتر مرسولات شهرستان از طریق شرکت پست ارسال خواهد شد، تحویل کالا به مشتری بین ۳ تا ۷ روز کاری پس از ثبت سفارش زمان می‌برد. البته ایزی مارکت با هدف ارائه بهترین خدمات و با توجه به شرایط مختلف، ممکن است از سایر شرکت‌های حمل و نقل نیز استفاده نماید. همچنین قابلیت ارسال فوری برای مشتریان ساکن شهرستان نیز فراهم است که تحویل مرسوله معمولا بین ۴۸ تا ۷۲ ساعت کاری می‌باشد.

تبصره یک – لازم به ذکر است برای حفظ سلامت محصول و کیفیت بالا‌ی حمل آن، تمامی مرسولات پستی توسط ایزی مارکت بیمه می‌شوند.

تبصره دو – کد رهگیری برای شما ارسال خواهد شد. اگر بنا به هر دلیلی کد رهگیری سفارش خود را دریافت نکردید، برای اطلاع از وضعیت مرسوله خود، می‌توانید کد رهگیری مرسوله را از کارشناسان ایزی مارکت دریافت نمایید.

تبصره سه – ایزی مارکت سفارش‌های شما را به تمامی نقاط کشور که تحت پوشش شرکت پست ایران باشد، ارسال می‌کند.


نکات لازم در هنگام تحویل کالا

  • حتما کد ملی، کد پستی و آدرس محل دریافت کالا را در قسمت اطلاعات کاربری خود (یا در مرحله ثبت سفارش) با دقت و به طور کامل تکمیل نمایید.
  • در صورتی که کد ملی گیرنده یا آدرس دقیق مشتری با مشخصات درج شده در فاکتور مغایرت داشته باشد، هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تحویل کالا بر‌عهده ایزی مارکت نخواهد بود و مامور ارسال از تحویل محموله خودداری خواهد کرد. همچنین هزینه ارسال مجدد یا مابه‌التفاوت مسیر‌ها با خریدار می‌باشد.
نکات لازم در هنگام تحویل کالا