مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل ۱۰۰Base-TX UTP به ۱۰۰Base-FX SC دی لینک مدل DMC-300SC

مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل ۱۰۰Base-TX UTP به ۱۰۰Base-FX SC دی لینک مدل DMC-300SC

twisted-pair signals to 100BASE-FX Multi-mode

مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل ۱۰۰Base-TX UTP به ۱۰۰Base-FX SC دی لینک مدل DMC-300SC

ناموجود

2+1 سال گارانتی ایزی
موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد شناسه محصول: DMC-300SC/E دسته: برچسب: ,
  • توضیحات
  • مشخصات فنی محصول
  • نظرات (0)

توضیحات

مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل ۱۰۰Base-TX UTP به ۱۰۰Base-FX SC (برد ۲km)

مشخصات فنی محصول

نوع فیبر

Multi Mode

مسافت

2 Km

نوع کانکتور

SC

طول موج

1300 nm

حالت Full-duplex

دارد

Auto MDI/MDIX

بله

روش انتقال

Store & Forward

Flow Control

Back-pressure & IEEE 802.3x

Installation Methods

Stand Alone / with chassis

قابلیت Hot Swap

دارد

گارانتی

2+1 سال گارانتی ایزی

برند

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مبدل Multi mode با قابلیت تبدیل ۱۰۰Base-TX UTP به ۱۰۰Base-FX SC دی لینک مدل DMC-300SC”