مدیا کانورتر ۱۰۰۰Base-T به ۱۰۰۰Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC

مدیا کانورتر ۱۰۰۰Base-T به ۱۰۰۰Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC

مدیا کانورتر 1000Base-T به 1000Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC

مدیا کانورتر ۱۰۰۰Base-T به ۱۰۰۰Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC

ناموجود

2+1 سال گارانتی ایزی

مدیا کانورتر 1000Base-T به 1000Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC ، مبدلی باقابلیت تبدیل پورت 1000Base-T به پورت 1000Base-SX SC می باشد .

موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد شناسه محصول: DMC-700MSC دسته: برچسب: ,
  • توضیحات
  • مشخصات فنی محصول
  • نظرات (0)
  • دانلود ديتا شيت محصول

توضیحات

مدیا کانورتر با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰Base-T به ۱۰۰۰Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC

مشخصات فنی محصول

نوع فیبر

Multi Mode

مسافت

550 m

نوع کانکتور

SC

Media Types

1000BASE-T: 4-pair Cat. 5, Shielded Twisted Pair (STP) (up to 100 m)
1000BASE-SX: Multi-mode ber optic cable with SC connector (up to 550 m)

طول موج

850 nm

ابعاد(طول*عرض*ارتفاع)(میلی متر)

95*70*26

حالت Full-duplex

دارد

Auto MDI/MDIX

بله

روش انتقال

Store & Forward

گارانتی

2+1 سال گارانتی ایزی

برند

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدیا کانورتر ۱۰۰۰Base-T به ۱۰۰۰Base-SX دی لینک مدل DMC-700MSC”