مدیا کانورتر گیگابایت با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX

مدیا کانورتر گیگابایت با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX

Copper to Fiber Gigabit

مدیا کانورتر گیگابایت با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX

ناموجود

2+1 سال گارانتی ایزی
موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد شناسه محصول: DMC-805G/E دسته: برچسب: , ,
  • توضیحات
  • مشخصات فنی محصول
  • نظرات (0)

توضیحات

مبدل گیگابیت با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰Base-T به SFP Mini GBIC (بدون ماژول)

مشخصات فنی محصول

نوع فیبر

Multi Mode, Single Mode

مسافت

20 km for 1000BASE-LX, 550 m for 1000BASE-SX

نوع کانکتور

Depends on SFP Module, LC

طول موج

Depends on SFP Module

حالت Full-duplex

ندارد

Auto MDI/MDIX

بله

Installation Methods

Stand Alone / with chassis

قابلیت Hot Swap

دارد

گارانتی

2+1 سال گارانتی ایزی

برند

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدیا کانورتر گیگابایت با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX”