مدیا کانورتر با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX مدل DMC-810SC

مدیا کانورتر با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX مدل DMC-810SC

1000BASE-T to 1000BASE-LX Media Converter

مدیا کانورتر با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX مدل DMC-810SC

ناموجود

2+1 سال گارانتی ایزی
موجودی کالا: در انبار موجود نمی باشد شناسه محصول: DMC-810SC/E دسته: برچسب: , , ,
  • توضیحات
  • مشخصات فنی محصول
  • نظرات (0)

توضیحات

مبدل Single Mode با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰Base-TX به ۱۰۰۰Base-LX SC (برد ۱۰km)

مشخصات فنی محصول

نوع فیبر

Single Mode

مسافت

10 Km

نوع کانکتور

SC

طول موج

1300 nm

حالت Full-duplex

ندارد

Auto MDI/MDIX

بله

Installation Methods

Stand Alone / with chassis

قابلیت Hot Swap

دارد

گارانتی

2+1 سال گارانتی ایزی

برند

نقد و بررسی‌ها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “مدیا کانورتر با قابلیت تبدیل ۱۰۰۰BASE-T به ۱۰۰۰BASE-LX مدل DMC-810SC”