اسپیکری برای روزهای بی صدایتان

اسپیکر تسکو

اسپیکری برای روزهای بی صدایتان

انواع اسپیکر تسکو امروزه به یکی از پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار بلندگو تبدیل شده است. دلیل این محبوبیت را می‌توان در قیمت اقتصادی و امکانات متنوع آن جست‌وجو کرد. تنوع زیاد انواع اسپیکر بلوتوث موجود در بازار، کار انتخاب برای مشتریان را از همیشه سخت‌تر کرده است. به همین دلیل است که متقضایان گاهی برای تصمیم‌گیری درباره‌ی اینکه خرید کدام اسپیکر بلوتوث بیشتر به دردشان می‌خورد دچار تردید می‌شوند. کارنامه‌ی شرکت تسکو مشخص است و البته شکی در کیفیت محصولاتش نیست. در ادامه توضیحاتی جامع پیرامون این شرکت و محصولاتش ارائه خواهیم داد؛ اما، پیش از آن باید به‌عنوان خریدار نیازهای خود را بررسی کنید. بسته به اینکه بخواهید از اسپیکر بلوتوث خریداری شده در چه فضایی و برای چه کاری استفاده کنید، لازم است ویژگی‌های مختلفی را برای آنچه می‌خرید، در نظر بگیرید.

آن‌چه در این مقاله خواهید خواند:

با شرکت تسکو بیشتر آشنا شوید

محصولات شرکت توسن سیستم شرق، از جمله انواع اسپیکر تسکو ، پس از ورود به بازار فناوری در سال ۱۳۸۱، به‌مدت زمان اندکی برای اثبات خودشان نزد مخاطب هدف نیاز داشتند. این شرکت از سال ۸۱ تاکنون، کیفیت خوبی برای محصولاتش عرضه کرده است. کیفیت این محصولات همواره به‌گونه‌ای بوده که در کوتاه‌ مدت تجربه‌ی کاربری بهتری در اختیار کاربر قرار دهد و در بلند ‌مدت دوام بیشتری نسبت به رقبای خود داشته باشد. از طرفی، ویژگی‌های ظاهری محصولات عرضه شده توسط این کمپانی نیز غالبا حس زیبایی ‌دوستی کاربران برند تسکو را ارضا کرده است. جدای از زیبایی و کیفیت محصولات شرکت توسن سیستم، تبحر متخصصان این کمپانی در علم مارکتینگ را نیز می‌توان از جمله دلایل موفقیت این کمپانی دانست. محصولات این کمپانی همواره در عین زیبایی و کیفیت خوب، قیمت مناسبی نیز داشته‌اند و این موضوع دوام آن‌ها را در بازار پرتلاطم ایران تضمین کرده است.

در سال‌های اخیر، بازار خرید‌و‌فروش اسپیکر بلوتوث به‌شدت داغ شده و در این میان، انواع اسپیکر تسکو- مخصوصا انواع اسپیکر بلوتوث این برند- همواره یکی از پرطرفدارترین محصولات موجود در بازار بوده‌اند. دلیل این امر را نیز می‌توان در سه موردی که بالاتر به آن‌ها اشاره کردیم، پیدا کرد. انواع اسپیکر بلوتوث عرضه شده توسط تسکو از نظر ظاهری زیبا هستند، کیفیت صدای مناسبی دارند، دوامشان نسبتا زیاد است و از نظر قیمت نیز نسبت به رقبایشان اقتصادی هستند.


همچنین بخوانید :
"معرفی ۵ اسپیکر خانگی با قیمت و قدرتی که فکرش را نمی‌کنید!"


اسپیکر تسکو؛ از مبتدی تا حرفه‌ای

به‌طور کلی می‌توان انواع اسپیکر تسکو را در سه گروه قرار داد. گروه اول، شامل انواع اسپیکر بلوتوث نسبتا ارزان قیمتی هستند که کاربری عمومی دارند. این اسپیکرها اندازه‌ای تقریبا کوچک دارند و به‌راحتی می‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد. سری دوم شامل انواع اسپیکر بلوتوث قابل حمل هستند که از نظر فنی کیفیت بهتری نسبت به محصولات سری اول داشته و عموما سایز بزرگ‌تری نیز دارند. گروه سوم، شامل انواع اسپیکر بلوتوث دسکتاپ هستند که حملشان چندان راحت نیست و مخصوص اتصال به دیوایس‌های ثابت طراحی شده‌اند. این دسته اسپیکرها عموما نسبت به دو دسته‌ی اول، حرفه‌ای‌تر نیز هستند.

اسپیکر تسکو، در رقابت تنگاتنگ، می‌تواند پیروز باشد

حقیقت امر این است که هر یک از انواع اسپیکر تسکو (علی‌الخصوص انواع اسپیکر بلوتوث) در سطحی هستند که بتوان آن‌ها را با انواع اسپیکر بلوتوث عرضه شده توسط برندهای خارجی مقایسه کرد. اگر این عبارت را از منظر دیگری بررسی کنیم، می‌توان این‌طور گفت که تقریبا تمام برندهای خارجی رقیب برند ایرانی تسکو محسوب می‌شوند. آنچه در بازار رقابت امروز بیش از هرچیزی اهمیت دارد، قیمت محصولات است. به همین دلیل انواع اسپیکر تسکو در طیف قیمت‌های متفاوت، با انواع اسپیکر بلوتوث که از نظر قیمتی با آن‌ها هم تراز هستند، رقابت می‌کنند. در ادامه، یکی از انواع اسپیکر تسکو در طیف قیمت‌های متفاوت را انتخاب کرده و آن را با محصولات هم قیمتش بررسی خواهیم کرد.

بیایید از کف بازار شروع کنیم و برویم سراغ پایین‌ترین میزان قیمت در برابر کیفیت قابل قبول. در این رنج قیمت، انواع اسپیکر بلوتوث قابل حمل تی اند جی مدل TG801 به‌عنوان نماینده‌ی سایر برندها و انواع اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو مدل TS 2337_A به‌عنوان یکی از انواع اسپیکر تسکو با یکدیگر رقابت می‌کنند. هر دوی این اسپیکرها از نسخه‌ی بلوتوث ۴٫۲ پشتیبانی می‌کنند؛ اما، این اسپیکر تی اند جی ضمن پشتیبانی از فناوری بلوتوث، از جک ۳٫۵ میلی‌متری صدا نیز برخوردار است و همین موضوع توپ را در زمین اسپیکر تسکو می‌اندازد. نسبت نویز به سیگنال محصول تسکو ۵۰ است و محصول مشابه از برند رقیب، نسبتی برابر با ۸۵ دسیبل ارائه می‌دهد. اگرچه این موضوع کیفیت صدای محصول رقیب را نسبت به نمونه‌ی عرضه شده توسط برند ایرانی تا حدودی افزایش می‌دهد، نمونه‌ی اسپیکر بلوتوث ایرانی صدایی فراگیرتر دارد. وزن نمونه‌ی ایرانی کم‌تر از نصف وزن نمونه‌ی خارجی است. وزن اندک و فراگیری صوت، نمونه‌ی ایرانی را تبدیل به محصولی مناسب‌تر برای استفاده در فضای باز می‌کنند. از طرفی، چون نمونه‌ی عرضه شده توسط تی اند جی می‌تواند از سیستم عامل‌های مختلف همچون Windows/ Mac/ Android/iOS پشتیبانی کند، می‌توان آن را برای استفاده در فضاهای بسته به‌کار گرفت.

بیایید برویم سراغ محصولات بعدی؛ اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو مدل TS 2379 و اسپیکر بلوتوث قابل حمل کنکورد پلاس مدل BT-S100U را به‌عنوان محصول رقیب در نظر گرفت. هر دوی این اسپیکرها طراحی خاص و ظاهری شکیل دارند. ممکن است ظاهر نمونه‌ی اسپیکر بلوتوث عرضه شده توسط تسکو کمی کلاسیک به نظر برسد؛ اما، در سوی دیگر نیز نمونه‌ی عرضه شده توسط کنکورد با ظاهری مدرن قرار دارد. هر کدام از اسپیکرها، از نظر ظاهری توجه گروه خاصی از مخاطبان را جلب می‌کنند؛ اما، اگر از نظر فنی به این دو محصول نگاه کنیم، کفه‌ی ترازو کمی به‌سمت محصول عرضه شده توسط تسکو سنگین می‌شود. در بررسی محصولات موجود در طیف قیمتی پایین، گفتیم که مدل تی اند جی با نسبت نویز به سیگنال ۸۵ دسیبل کیفیت صدای بهتری نسبت به نمونه‌ی عرضه شده توسط تسکو ارائه می‌دهد؛ ولی، محصول تسکو برای استفاده در فضای باز مناسب‌تر است. حال مدل TS 2379 از کمپانی تسکو نیز همان کیفیت ۸۵ دسیبل را ارائه می‌دهد و در عین حال، برای استفاده در فضای باز نیز مناسب است.

دسته‌ی بعدی انواع اسپیکر بلوتوث در حال حاضر قیمتی در حدود هشتصد هزار تومان دارند. افرادی که سراغ این دسته از انواع اسپیکر بلوتوث می‌روند، معمولا می‌خواهند یک اسپیکر بلوتوث خوب بخرند که قیمتش از یک میلیون تومان تجاوز نکند. دقیقا از محصولات موجود در همین طیف قیمت است که رقابت حساس می‌شود. در بین محصولاتی که قیمتی حدود هشتصد هزار تومان دارند، اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو مدل TS 2365 از سری انواع اسپیکر تسکو و اسپیکر بلوتوثی قابل حمل مدل BoomBox با برچسب jbl قرار دارند. اگرچه مدل boombox هشتصد هزار تومانی، اصالتا توسط کمپانی jbl طراحی نشده، نمونه‌ای کپی شده از مدل اصلی است و رقیبی سرسخت برای این نماینده‌ی انتخاب شده از انواع اسپیکر تسکو به شمار می‌رود.

فرایند بررسی را با نماینده‌ی انتخاب شده از اسپیکرهای تسکو شروع می‌کنیم. این اسپیکر از نظر ظاهری، تم کلاسیک تسکو را حفظ کرده و ضمن ارائه‌ی فناوری بلوتوث ۵٫۰، از اتصال باسیم نیز پشتیبانی می‌کند. برای شارژ کردن باتری این اسپیکر بلوتوث، باید سه ساعتی زمان بگذارید. با این حال، ظرفیت ۱۵۰۰ میلی‌آمپر ساعتی این محصول اجازه نمی‌دهد که باتری آن پس از شارژ شدن حالا حالاها خالی شود. این اسپیکر بلوتوث از نظر ظاهری طراحی مهندسی شده و زیبایی دارد، به‌گونه‌ای که ضمن داشتن ظاهر کلاسیک آپشن‎‌هایی کاربردی همچون فضایی برای قرار دادن تلفن همراه در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در برابر این اسپیکر بلوتوث قدرتمند از کمپانی تسکو، نمونه‌ی‌ کپی شده‌ی یکی از بهترین محصولات دنیا قرار می‌گیرد. این محصول، نسبت به قیمتش کیفیت صدای مناسبی ارائه می‌دهد؛ اما، انصافا نمی‌تواند به پای نمونه‌ی عرضه شده توسط تسکو برسد. وزن آن تقریبا یک هفتم محصول انتخاب شده از انواع اسپیکر تسکو است و از این حیث، شاید بتوان آن را نمونه‌ی مناسب‌تری برای حمل و نقل دانست.

زمانی که نوبت به خرید یک اسپیکر بلوتوث از میان اسپیکرهای موجود در طیف قیمت بالای یک میلیون تومان می‌رسد، خریداران نسبت به خرید خود جدی‌تر می‌شوند. در این شرایط دیگر قیمت اسپیکر بلوتوث چندان تعیین کننده نیست و آنچه برای خریدار اهمیت دارد، کیفیت محصولی است که می‌خرد. بیایید رقابت را به سطحی دیگر ببریم و برویم سراغ محصولاتی که حدود سه میلیون تومان قیمت دارند. در این رقابت، محصولی اورجینال از شرکت jbl و اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 1900 از انواع اسپیکر تسکو در مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند.

اسپیکر بلوتوث قابل حمل جی بی ال مدل Charge 4 از آن دسته اسپیکرهایی است که هیچ‌وقت روی کاربرش را زمین نمی‌اندازد. به عبارت دیگر، فرقی نمی‌کند که بخواهید از این اسپیکر بلوتوث در کجا استفاده کنید؛ چراکه، این محصول در هر صورت انتظاراتتان را برآورده خواهد کرد. این اسپیکر بلوتوث از فناوری بلوتوث ۴٫۱ پشتیبانی می‌کند و به‌کمک این امتیاز، می‌تواند به طیف وسیع‌تری از دیوایس‌های بلوتوثی متصل گردد. دوام بدنه‌ی این محصول بسیار زیاد است و این موضوع آن را در برابر فشارها و صدمات روزمره ایمن می‌کند. نسبت نویز به سیگنال این محصول ۸۰ دسی‌بل است و می‌توان گفت که این بلندگوی پرطرفدار، کیفیت صدای مطلوبی نیز دارد. به‌طور کلی برند JBL، رقیبی جدی برای انواع اسپیکر تسکو محسوب می‌شود.

اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 1900 نیز رقیب ضعیفی نیست، مخصوصا از نظر ظاهری. جدای از کیفیت صدا و تمام امتیازهای فنی ارائه شده توسط نماینده‌ی انتخاب شده از میان انواع اسپیکر تسکو، این نماینده‌ی منتخب ظاهر بسیار شکیلی نیز دارد. از جمله مزیت‌های ظاهری این محصول می‌توان به بهره‌مندی از نورپردازی LED و نمایشگر عملکرد اسپیکر اشاره کرد. ضمنا این اسپیکر بلوتوث ریموت کنترل نیز دارد و بدین ترتیب می‌تواند تجربه‌ی کاربری کامل‌تر و بهتری ارائه دهد.

یک اسپیکر بلوتوث که بَرَنده است

از میان انواع اسپیکر تسکو می‌توان اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو مدل TS2084 را یکی از بهترین نمونه‌های موجود دانست. اگر بخواهید اسپیکری با مشخصات فنی مشابه با اسپیکر بلوتوث TS2084 را از بین محصولات عرضه شده توسط برندهای خارجی انتخاب کنید، مجبور به پرداخت مبالغی سرسام‌آور خواهید شد، حال آنکه اسپیکر بلوتوث قابل حمل تسکو مدل TS2084 با قیمتی مناسب، این امکانات فنی شگفت‌انگیز را در اختیارتان قرار خواهد داد. سایر محصولاتی که در طیف قیمت این محصول قرار دارند، از نظر فنی به هیچ عنوان نمی‌توانند با این محصول رقابت کنند؛ اما، طبیعتا این محصول نیز نقاط ضعف خود را دارد. برای مثال در برخی موارد دیده شده که باتری این محصول به‌تدریج ضعیف می‌شود.

رنج قیمت اسپیکر تسکو

در شرایط فعلی، انواع اسپیکر تسکو در طیف قیمت ۲۰۰ هزار تومان تا یازده میلیون تومان قرار می‌گیرند. البته محصولات ارزان‌تر و گران‌تری نیز وجود دارند که به‌ندرت می‌توان در بازار پیدایشان کرد. بسته به اینکه بخواهید از آنچه خریده‌اید، در چه موقعیت‌هایی استفاده کنید، بهتر است فارغ از قیمت اسپیکر بلوتوث، به ویژگی‌های فنی آن نگاه کنید.

چرا اسپیکر تسکو ؟

اولین و بهترین دلیلش را می‌توان حمایت از برند ایرانی دانست؛ اما، جدای از این مورد دلایل تعیین کننده‌ی دیگری نیز وجود دارند. همان طور که بالاتر خواندید، انواع اسپیکر بلوتوث عرضه شده توسط شرکت تسکو نسبت به نمونه‌های هم قیمت خود کیفیت فنی بهتر و ظاهر مناسب‌تری دارند. بدین ترتیب، شما می‌توانید با انتخاب اسپیکرهای تسکو هزینه‌ی کم‌تری پرداخت کرده و محصول بهتری نسبت به نمونه‌های خارجی دریافت کنید.

ایزی مارکت این اسپیکرهای تسکو را پیشنهاد می‌کند

بیایید برویم سراغ محصولاتی که خودمان از میان انواع اسپیکر تسکو به شما پیشنهاد می‌کنیم. محصولاتی که از قیمتی مناسب و کیفیتی راضی کننده برخوردار هستند.

 • پیشنهاد اول ما اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2315 است. این محصول از نظر ظاهری بسیار شیک بوده و مناسب برای به‌کارگیری در محیط‌های داخل خانه است. ضمنا توانایی این محصول در حفظ شارژ باتری نیز مثال زدنی است و نیروی خود را تا ۷۲ ساعت ذخیره نگه می‌دارد.
 • اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2397 دومین پیشنهاد ما است. محصولی قابل حمل با کیفیت خوب که امکاناتی همچون رادیو و استند گوشی را نیز در اختیار کاربران قرار می‌دهد.
 • اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2303 نیز صدایی فراگیر و باکیفیت ارائه می‌دهد و اگر ظرفیت پایین باتری‌اش نبود، قطعا از نظر فنی درجایگاهی بسیار بالاتر در میان انواع اسپیکر تسکو قرار داشت. با این حال همچنان نمی‌توان صدای کم نویز و فراگیر این محصول را نادیده گرفت.

اگر قصد دارید با پرداخت حداقل هزینه، یک محصول باکیفیت دریافت کنید، می‌توانید سراغ اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2317 بروید. این دستگاه برای اتصال به دیوایس‌های دیگر از سیم و فناوری بلوتوث ۴٫۲ بهره می‎برد. اگرچه این محصول از نظر ظاهری حرف ندارد، طبیعتا ویژگی‌های فنی آن برای بسیاری راضی کننده نیست.

سخن پایانی

حال که شناختی جامع پیرامون انواع اسپیکر تسکو به دست آورده‌اید، می‌توانید با دید بازتری سراغ انتخاب اسپیکر بلوتوث بروید. همان طور که گفته شد انواع اسپیکر تسکو، نسبت به انواع اسپیکر بلوتوث عرضه شده توسط برندهای خارجی قیمت کم‌تری دارند.

آیا شما به‌عنوان خریدار، حاضرید با پرداخت مبلغ بیشتر سراغ محصولات هم سطح خارجی بروید؟ اگر تجربه‌ی استفاده از اسپیکرهای بلوتوث تسکو را داشته‌اید، در کامنت‌ها، تجربه‌تان را با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

۱- کدام قطعات ویژگی‌های فنی یک اسپیکر بلوتوث را افزایش می‌دهند؟

آمپلی‌فایر و قطعات تاثیرگذار در WATTAGE را می‌توان مهم‌ترین قطعات فنی یک اسپیکر بلوتوث دانست.

۲- یک اسپیکر بلوتوث مناسب باید چند وات قدرت داشته باشد؟

قدرت مناسب برای اسپیکر بلوتوث در حدود ۵۰ وات است.

۳- آیا اسپیکرهای گران‌تر، کیفیت بهتری دارند؟

به‌طور کلی بله؛ اما، هنگام خریداری اسپیکر بلوتوث باید جدای از قیمت، به ویژگی‌های محصول مورد نظرتان هم دقت کنید.


اسپیکرفون هوشمند سالن کنفرانس یالینک مدل CP900

 • شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

  اسپیکرفون هوشمند سالن کنفرانس یالینک مدل CP900

  اسپیکرفون هوشمند یالینک مدل CP900
  18 %
  OFF
  اسپیکرفون هوشمند یالینک مدل CP900اسپیکرفون هوشمند یالینک مدل CP900
  CP900
  0 out of 5

  اسپیکرفون هوشمند سالن کنفرانس یالینک مدل CP900

  اسپیکرفون هوشمند یالینک مدل CP900 ، با توان خروجی ۷ وات ، قابلیت تنظیم هوشمند صدای ورودی و خروجی و اتصال از طریق بلوتوث و USB 2.0، گزینه مناسبی برای جلسات آنلاین، وبینارها و کنفرانس ها می‌باشد.

  ۵,۰۲۸,۰۰۰ تومان ۴,۰۹۹,۰۰۰ تومان

اسپیکرفون هوشمند سالن کنفرانس یالینک مدل CP700

 • شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

  اسپیکرفون هوشمند سالن کنفرانس یالینک مدل CP700

  CP700
  38 %
  OFF
  CP700اسپیکرفون هوشمند یالینک مدل CP700
  CP700
  5.00 out of 5

  اسپیکرفون هوشمند سالن کنفرانس یالینک مدل CP700

  اسپیکرفون هوشمند یالینک مدل CP700 ، با توان خروجی 5 وات ، قابلیت تنظیم هوشمند صدای ورودی و خروجی و اتصال از طریق بلوتوث به دستگاه های شما، گزینه مناسبی برای جلسات آنلاین، وبینارها و ویدیو کنفرانس ها می‌باشد.

  ۲,۴۴۹,۰۰۰ تومان۳,۲۹۹,۰۰۰ تومان

اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305

 • شما این محصول را به سبد خرید اضافه کرده اید:

  اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305

  اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305
  اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305
  TS 2305
  5.00 out of 5

  اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305

  اسپیکر بلوتوث تسکو مدل TS 2305 با باتری لیتیومی قابل شارژ و ظرفیت کم‌نظیر 7200 میلی آمپر ساعت تنها با یک بار شارژ، قادر است تا ساعت‌ها موسیقی دلخواه شما را پخش کند. نوع اتصال این اسپیکر بلوتوث Tsco هم به صورت سیمی و هم به صورت بی سیم می‌باشد.

  ۱,۳۸۰,۰۰۰ تومان


پیج اینستاگرام ایزی مارکت

اشتراک گذاری پست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *