چگونه یک لایو اینستاگرامی جذاب داشته باشیم؟

چگونه یک لایو اینستاگرامی جذاب داشته باشیم؟
Category: بلاگ برچسب ها: , , ,

چگونه یک لایو اینستاگرامی جذاب داشته باشیم؟

اینستاگرام یکی از شبکه‌های مجازی بسیار محبوب در بین کاربران اینترنت است. با شروع کرونا، قطعا شما هم شاهد لایوهای متنوع و بعضا عجیب و غریب کاربران با فالوور زیاد و مشهور بوده‌اید و با خود فکر کرده‌اید که چطور می‌توان این همه کاربر را پای یک برنامه‌ی لایو یک ساعته نشاند؟ خب خوشبختانه جواب سوال شما پیش ماست! کافی است برای آشنایی با زیر و بم لایو اینستاگرام و تجهیزات مورد نیاز آن، این مقاله را تا انتها دنبال کنید.

اینستاگرام، محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در ایران

تاریخچه پیدایش لایو در اینستاگرام

لایو یکی از ویژگی‌های نه چندان قدیمی اینستاگرام است که در سال ۲۰۱۶ به کاربران این اپلیکیشن معرفی شد. این ویژگی با هدف ایجاد ارتباط نزدیک‌تر بین سلبریتی‌ها و طرفدارانشان به وجود آمده بود که به آن‌ها اجازه می‌داد هواداران خود را در جریان تفریحات، تورها و سایر امور خود قرار دهند. پس از مدتی کاربران عادی و کسب‌وکارهای اینستاگرامی نیز به لایو اینستاگرام علاقه نشان دادند و شروع به استفاده‌ی گسترده از این ویژگی جذاب کردند.

کاربردهای لایو اینستاگرام

تقریبا هر کاربری می‌تواند بسته به نیاز و سلیقه‌ی خود از ویژگی لایو اینستاگرام استفاده کند. اما اگر بخواهیم آن را به طور دقیق‌تر و رسمی‌تری بررسی کنیم، می‌توانیم کاربردهای زیر را برای لایو اینستاگرام متصور شویم:

 • پرسش وپاسخ درمورد ساعات و نحوه‌ی کار کسب و کارها: لایو اینستاگرام مکان بسیار خوبی برای برقراری ارتباط با مخاطبین صفحه و مشتریان است. صاحبین کسب و کارها می‌توانند از طریق لایو به سوالات متداول مشتریان خود پاسخ دهند و در مورد نحوه‌ی کار و فرآیند تولید محصولشان با مخاطبان خود صحبت نمایند.
 • معرفی محصولات جدید یا اطلاع‌رسانی رویدادها: شبکه‌های مجازی مثل یک خیابان دو طرفه هستند و همان‌قدر که شما می‌توانید از طریق آن‌ها با مخاطبین خود ارتباط داشته باشید، آن‌ها نیز باید توانایی برقراری چنین ارتباطی را داشته باشند. معرفی محصولات یا رویدادهای جدید در لایو اینستاگرام ، فرصت بسیار خوبی برای برقراری ارتباط دو طرفه با مخاطبین است. در این شرایط شما می‌توانید هیجان خود از تولید محصول جدید یا رویداد بزرگ پیش‌رویتان را با فالوئرهای اینستاگرامتان به اشتراک بگذارید و بازخورد آنان را نیز به‌طور زنده دریافت نمایید.
 • نشان دادن پشت صحنه‌ی کسب‌ و کارها به مخاطبین: این کار یکی از ایده‌های فوق‌العاده برای هنرمندان تئاتر، سینما و موسیقی است و البته مشاغل صنعتی و هر کسب و کار تولیدی می‌تواند با نشان دادن مراحل کار به صورت زنده، مخاطبین خود را به وجد بیاورد.
 • برگزاری مصاحبه و کنفرانس‌: برگزاری کنفرانس و مصاحبه نیز از کاربردهای بسیار مفید لایو اینستاگرام است. به خصوص در ایام شیوع کرونا که گردهمایی‌ها در فضای بسته دارای ریسک زیادی برای سلامتی افراد هستند. این ویژگی جالب اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد تا با صرف کم‌ترین هزینه اطلاعات علمی یا خبری خود را در اختیار مخاطبینتان قرار دهید.
 • آموزش آنلاین: از رایج‌ترین کاربردهای لایو اینستاگرام آموزش آنلاین است. بسیاری از مربیان و معلمان با کمک این ویژگی، شاگردان خود را از راه دور آموزش می‌دهند. حتی این روزها بسیاری از مربیان ورزشی نیز برای تمرین دادن شاگردانشان از لایو اینستاگرام استفاده می‌کنند.

لایو اینستاگرام چه کاربردهایی دارد؟!

چگونه در لایو اینستاگرامیتان توجه مخاطبان را جلب کنید؟

کاربران اینستاگرام سلایق متفاوتی دارند، بسیاری از آن‌ها جذب لایوها و محتوای مبتذل می‌شوند و به همین خاطر است که در اغلب مواقع اکسپلورمان با پست‌هایی از پیج‌های زرد و بی‌کیفیت به مرز انفجار می‌رسد. با اینکه این حقیقت بسیار تلخ، واقعیت امروزه‌ی جامعه‌ی ماست اما خبر خوب این است که برای جذاب بودن نیازی به ابتذال نیست! لایوها و پست‌های زرد همگی دارای تاریخ مصرف هستند و هیچکس دوست ندارد بیش از چند دقیقه به آن‌ها توجه نشان دهد. در نهایت این محتوای با کیفیت و کاربردی است که می‌تواند در فضای مجازی ماندگار شود و برای شما منفعت ایجاد کند. اما چطور می‌توان بدون استفاده از محتوای زرد و مبتذل توجه مخاطبان را جلب کرد؟ کافی است نکات زیر را در مورد برگزاری لایو اینستاگرام به خاطر بسپارید:

 • حرفه‌ای باشید: در هر زمینه‌ای که لایو می‌گذارید، سعی کنید اصیل و حرفه‌ای باشید. منظور از حرفه‌ای بودن این نیست که یک متن در مورد کارتان تهیه کنید و از روی آن بخوانید، بلکه باید برای بینندگان خود یک شخصیت واقعی و قابل اعتماد به نظر برسید. برای این کار کافی است خودتان باشید! از اتفاقات غیرمنتظره در حین لایو اینستاگرام استقبال کنید، در برابر احساسات ناگهانی که ممکن است در حین برنامه ایجاد شود دوری نکنید، با مخاطبین خود همانطور رفتار کنید که با همکاران نزدیک و مورد علاقه‌تان رفتار می‌کنید. تمامی این‌ها موجب می‌شود تا مخاطبین حسی خوب و واقعی از شما دریافت کنند.
 • برای لایوتان برنامه داشته باشید: با اینکه لایو اینستاگرام به گونه‌ای طراحی شده است که می‌توان در هر لحظه از آن استفاده کرد، اما افرادی در برگزاری لایو موفق عمل می‌کنند که برای آن هدف و برنامه داشته باشند. هرچه بیشتر درمورد موضوع لایو خود فکر کرده و آن را سبک و سنگین کرده باشید، احتمال افزایش جذابیت آن برای مخاطبین بیشتر خواهد شد. چرا که آنان به خوبی می‌دانند قرار است با چه چیزی مواجه شوند و شما نیز به خوبی می‌دانید که قرار است بحث را به چه صورت پیش ببرید.
 • با زمان‌بندی جلو بروید: سعی کنید برای برگزاری لایوهای خود در اینستاگرام برنامه‌ی زمانی مشخصی داشته باشید. لایوهایی که به‌صورت روتین در فواصل زمانی مشخصی برگزار می‌شوند مخاطبین بیشتری را به خود جذب می‌کنند، چرا که فالوورهای شما برای برنامه‌های آتی‌تان منتظر می‌مانند و با فرا رسیدن زمان موعود با اشتیاق بیشتری به شما گوش فرا می‌دهند.
 • بازدیدکنندگان را مخاطب قرار دهید: قبول داشته باشید یا نه، شما برای مخاطبین‌تان لایو برگزار می‌کنید. پس باید آن‌ها را مخاطب اصلی خود قرار دهید و با هر برنامه‌ای که دارید، علایق و امیال آنان را هدف بگیرید. به همین خاطر است که بسیاری از پیج‌های پرمخاطب قبل از برگزاری لایو اینستاگرام درمورد موضوع آن از فالوورها نظرسنجی می‌کنند.
 • سوال بپرسید: پرسیدن سوال راهکار بسیار خوبی برای رسیدن به پاسخ‌های بزرگ است. پس برای افزایش جذابیت لایو‌های خود و درگیر کردن مخاطبین با موضوع، نظر آن‌ها را درمورد مبحث پیش رو بپرسید. نظرات برجسته‌تر را برای سایرین بخوانید و درمورد پاسخ‌هایی که می‌شنوید صحبت کنید. به این ترتیب مخاطب احساس ارزشمندی خواهد کرد و به لایو اینستاگرام شما توجه بیشتری نشان خواهد داد.
 • از حضور افراد دیگر در لایو اینستاگرام کمک بگیرید: تبادل ایده و اطلاعات همیشه یکی از جذاب‌ترین ویژگی‌های زندگی بشری بوده است. پس چرا از آن در برگزاری لایوها استفاده نکنیم؟ کمک گرفتن از دوستان، همکاران و هر شخص دیگری که بتواند چیز جدیدی به مخاطبینتان انتقال دهد، لایوتان را چندین برابر جذاب‌تر از پیش خواهد کرد. به هیچ عنوان استفاده از این ترفند را پشت گوش نیندازید.
 • از لایوتان لذت ببرید: در نهایت این شما هستید که باید لایو اینستاگرام را به شیوه‌ای جذاب جلو ببرید، بنابراین لازم است که خودتان نیز از آن لذت ببرید. ماهیت اینستاگرام بیشتر سرگرم‌کننده است به همین خاطر بد نیست که از پوسته‌ی خشک و رسمی محل کارتان خارج شوید و لایو را به شیوه‌ای سرگرم‌کننده اما حرفه‌ای جلو ببرید. به هر حال یادگیری در حین لذت تاثیر آن را دو چندان خواهد کرد.

با لایو اینستاگرام مخاطبان بیشتری جذب کنید!

مراحل اجرای لایو در اینستاگرام از ابتدا تا انتها

شاید حالا که با ماهیت لایو اینستاگرام و روش‌های افزایش جذابیت آن آشنا شدید، از خود بپرسید که حالا چطور لایو برگزار کنیم؟ برای اجرای لایو باید مراحل زیر را پشت سر بگذارید:

 • یک حساب اینستاگرام بسازید و از طریق موبایل وارد اکانت اینستاگرام خود شوید؛
 • علامت دوربین (camera) را از بالای صفحه انتخاب کنید؛
 • با انتخاب گزینه‌ی live در زیر دکمه‌ی ثبت تصویر لایو خود را آغاز کنید؛
 • اینستاگرام پس از بررسی کیفیت اتصال به اینترنت شما لایوتان را به‌طور رسمی آغاز می‌کند و آن را از طریق ارسال اعلان به فالوورهایتان اعلام می‌نماید؛

به همین سادگی و تنها در ۴ قدم می‌توانید لایو اینستاگرام جذاب خود را به سمع و نظر مخاطبینتان برسانید!

چگونه لایو اینستاگرام بگذاریم؟

نکات لازم که باید قبل از شروع لایو در اینستاگرام به آن ها توجه کنید

با اینکه برگزاری لایو اینستاگرام تنها در چند قدم امکان‌پذیر است، اما باید نکاتی را برای شروع آن رعایت کنید که می‌تواند کیفیت کارتان را به طرز چشمگیری افزایش دهد.

 • هدف خود را از برگزاری لایو در اینستاگرام مشخص کنید؛
 • مباحثی را که می‌‌خواهید در لایو اینستاگرام بیان کنید، از پیش روی کاغذ بیاورید و درموردشان خوب فکر کنید؛
 • صدا و کیفیت تصویرتان را بررسی کنید و از درستی آن اطمینان حاصل کنید؛
 • تاریخ و زمان لایوتان را از قبل در پست یا استوری اعلام کنید و درصورت امکان آن را در تبلیغات لایو اینستاگرام قرار دهید.

نکات لازم که باید در حین برگزاری لایو در اینستاگرام آن ها را رعایت کنید

اما نکات برگزاری لایو به مراحل پیش از شروع لایو محدود نمی‌شوند و شما موظف هستید برای افزایش کیفیت لایوتان در حین لایو نیز نکاتی را مد نظر قرار دهید:

 • با شروع لایو اینستاگرام ، حتما موضوع لایو خود را پین کنید تا مخاطبین جدیدی که لایوتان را تماشا می‌کنند دچار سردرگمی نشوند. برای این کار کافی است در کادر چت، عنوان خود را تایپ و ارسال کنید. سپس با کلیک روی کامنت خود گزینه‌ی pin را انتخاب نمایید.
 • بینندگان لایو اینستاگرام خود را رصد کنید. در بالای صفحه‌ی لایو یک علامت چشم وجود دارد که می‌توانید با فشردن آن آیدی کاربرانی را که به لایوتان ملحق شده‌اند ببینید. به این ترتیب بعد از مدتی می‌توانید با شناسایی و به خاطر سپردن کاربرانی که همواره لایوهایتان را تماشا می‌کنند، توجه ویژه‌ای به آنها نشان دهید. برای مثال در بدو ورودشان آنها را صدا بزنید و ورودشان را خوش‌آمد بگویید.
 • در طول لایو اینستاگرام به مخاطبینتان یادآوری کنید که به چه علت در حال دیدن این لایو هستند و قرار است با دیدن این برنامه به چه نتیجه‌ای برسند. به این ترتیب آنها با اشتیاق بیشتری لایوتان را تا انتها دنبال می‌کنند.
 • از شر ترول‌ها خلاص شوید. اما ترول‌ها چه هستند؟ در فرهنگ شبکه‌های اجتماعی، افرادی که با قصد برهم زدن تمرکز، تبلیغات غیر مرتبط یا ایجاد مزاحمت‌های کلامی وارد این فضا می‌شوند را ترول می‌نامند. برای خلاص شدن از شر این افراد، می‌توانید علامت ضربدر کنار آیدی کاربر را فشار دهید تا از لایو اینستاگرام شما خارج شود یا به راحتی کامنت لایو خود را ببندید.
 • گاهی دید دوربین خود را تغییر دهید. با این کار می‌توانید لایو اینستاگرام خود را از یکنواختی در بیاورید و با تغییر دید از دوربین جلو به دوربین اصلی، محیط اطراف خود را نیز به مخاطبین نشان دهید.
 • و باز هم فراموش نکنید که خودتان باشید و از لایوتان لذت ببرید.

نکات لازم که باید در حین برگزاری لایو اینستاگرام آن ها را رعایت کنید

چگونه فرد دیگری را به لایو اینستاگرام خود دعوت کنید؟

برای دعوت شخص دیگری به لایو اینستاگرام و برگزاری لایو دو نفره، کافی است طبق روشی که در بخش‌های پیشین گفتیم، با فشردن آیکون دوربین و انتخاب گزینه‌ی لایو، لایو خود را شروع کنید. به محض شروع شدن لایو می‌توانید با انتخاب گزینه‌ی دو صورت که در نزدیکی باکس چت قرار دارد، کاربر مورد نظر خود را به لایو اینستاگرام دعوت کنید.

روش بعدی برای اضافه کردن یک فرد به لایو، پذیرش درخواست او مبنی‌بر اضافه شدن به لایو اینستاگرام است. درخواست افرادی که دوست دارند با شما لایو داشته باشند به صورت یک پیام هایلایت شده در چت‌ها به نمایش در می‌آید و شما می‌توانید با قبول آن فرد را به لایو خود اضافه کنید.

وسایل لازم برای برگزاری لایو در اینستاگرام

کاربران عادی اینستاگرام، برای برگزاری لایو به چیزی بیش از یک گوشی هوشمند و حساب کاربری اینستاگرام احتیاجی ندارند. اما اگر شما یک اینفلوئنسر اینستاگرامی هستید یا قصد دارید به هر روشی از این پلتفرم مجازی کسب درآمد کنید، به ابزارهایی نیاز دارید که کیفیت لایو اینستاگرام شما را چندین برابر می‌کنند و می‌توانند مخاطبان بیشتری را به سوی صفحه‌ی اینستاگرامتان روانه کنند.

گوشی هوشمند

گوشی هوشمند اولین و مهم‌‌ترین وسیله‌ای است که برای داشتن لایو اینستاگرام به آن نیاز دارید. چرا که در حال حاضر تنها روش برگزاری لایو ازطریق تلفن همراه است. انتخاب گوشی هوشمندی که از دوربین پرقدرت و با کیفیتی بهره‌مند است، برگ برنده‌ی شما در برگزاری لایو است. البته این نکته را هم در نظر داشته باشید که می توان از طریق دوربین و استفاده از نرم افزارهای حرفه ای نیز لایو اینستاگرام گرفت، اما این کار هزینه‌ای گزاف را برای شما به ارمغان خواهد آورد.

بدون گوشی هوشمند لایو امکان پذیر نیست!

مودم ۴g

مودم‌‌ها‌ی ۴g یا نسل چهارم، مودم‌هایی اغلب قابل حمل هستند که می‌توانند شما را با بیشترین سرعت ممکن به اینترنت متصل کنند. سرعت بالاتر به معنای کیفیت تصویر بیشتر در اینستاگرام است و قطعا قابل‌حمل بودن مودم به معنای امکان برگزاری لایو اینستاگرام در هر نقطه از دنیاست. کافی است یک مودم ۴g تهیه‌ کنید تا بتوانید در هرلحظه که اراده می‌کنید لایوهایی باکیفیت و بدون قطعی برای مخاطبانتان برگزار کنید.

با مودم 4G سرعت بگیرید!

هولدر موبایل

هولدر موبایل عصای دست تمامی بیوتی بلاگرها، شف‌های اینستاگرامی، معلمین و افرادی است که می‌خواهند در اینستاگرام چیزی را به مخاطبینشان آموزش دهند. اما حتی اگر جزو این گروه‌ها هم نباشید، برای داشتن لایوی حرفه‌ای و بدون اعمال شاقه به یک هولدر موبایل نیاز دارید. هولدر یا پایه نگهدارنده‌ی موبایل ، پایه‌هایی قابل تنطیم هستند که می‌توانید با ثابت کردن گوشی هوشمندتان روی آن‌ها و تنظیم ارتفاع هولدر، زاویه‌ای ثابت و مناسب برای لایوتان ایجاد کنید. به این ترتیب دیگر نیازی نیست که در طول لایو اینستاگرام ، گوشی را در دست نگاه دارید و بدترین زاویه از چهره‌ی خود را به بینندگانتان نشان دهید. به علاوه در دست گرفتن گوشی یا تکیه دادن آن به دیوار موجب تکان خوردن مداوم گوشی یا افتادن آن می‌شود که کیفیت لایو اینستاگرام شما را تا حد زیادی کاهش می‌دهد. بنابراین اگر به دنبال کیفیت هستید هولدر موبایل را فراموش نکنید.

موبایلتو سفت بچسب!

کابل شارژر و پاور بانک

استفاده‌ی همزمان از اینترنت و ویژگی خاصی همچون لایو اینستاگرام ، دشمن شارژ باتری موبایل شماست. حتما تجربه‌ی خالی شدن سریع شارژ موبایل‌تان را در حین استفاده از برخی اپ‌ها داشته‌اید. برگزاری لایو نیز چنین خاصیتی دارد و می‌تواند در کم‌ترین زمان ممکن شارژتان را تخلیه کند. حالا تصور کنید که قرار باشد لایوی طولانی داشته باشید و قطعا با گوشی خاموش نمی‌توانید به ادامه‌ی برنامه برسید! پس داشتن یک کابل شارژر اصل و با کیفیت و همچنین پاوربانکی پرقدرت با قابلیت شارژ سریع، از ملزومات بسیار مهم برگزاری لایو اینستاگرام است.

با پاور بانک حتی فکر بی شارژ ماندن در اینستاگرام را از سرتان بیرون کنید!

هدست یا هندزفری بلوتوث

در هنگام برگزاری لایو اینستاگرام ، تصویر همه چیز نیست! بلکه صدا نیز یکی از فاکتورهای بسیار مهم در بالا بردن کیفیت لایو است. در بسیاری از مواقع شما ناچارید برای برگزاری هرچه بهتر لایو خود از گوشی و پایه‌ی نگهدارنده‌ی آن فاصله بگیرید و در ۹۰٪ مواقع کیفیت صدایتان افت قابل توجهی پیدا می‌کند که می‌تواند مخاطبینتان را خسته و کلافه کند. پس اگر در حین اجرای لایو اینستاگرام ناچار به فاصله گرفتن از گوشی خود هستید، خرید یک هدست بلوتوثی یا هندزفری بلوتوث میکروفون دار را از قلم نیندازید. این ابزارها به شما کمک می‌کنند که در اینستاگرام صدای خود را رسا و با کیفیت عالی به گوش مخاطبینتان برسانید.

در لایو اینستاگرام ، فقط تصویر مهم نیست!

نکات لازم که پس از اتمام لایو اینستاگرامتان باید انجام دهید

پس از اتمام لایو اینستاگرام نیز کارهایی وجود دارند که می‌توانید با انجام آ‌نها رضایت حداکثری مخاطبان خود را جلب کنید و با دریافت بازخورد کیفیت کار خود را افزایش دهید.

 • لایوتان را ذخیره کنید تا کاربرانی که در لایو حضور نداشتند بتوانند از مطالب آن استفاده کنند. حتی خودتان نیز می‌توانید از این ویژگی کمک بگیرید و نکات جذاب لایو اینستاگرام خود را یادداشت کنید تا در لایو‌های بعدی نیز این ایده را به کار ببرید.
 • آمار بازدیدکنندگانتان را پس از اتمام لایو اینستاگرام یادداشت کنید تا بتوانید با مقایسه‌ی آن‌ها متوجه شوید که کدام موضوعات برای مخاطبینتان جذاب‌تر است.
 • خلاصه‌ای از مطالب لایوتان را به‌صورت استوری یا پست با مخاطبینتان به اشتراک بگذارید تا افرادی که قادر به دیدن لایو اینستاگرام شما نبودند بتوانند کلیتی از مطالب بیان شده را مطالعه کنند.
 • برای پاسخگویی به سوالات مخاطبینتان آماده باشید و آن‌ها را درمورد موضوع مورد بحث راهنمایی کنید.

مزایای استفاده از لایو اینستاگرام

لایو اینستاگرام ابزاری بسیاری قدرتمند است که می‌تواند موقعیت شما را برای همیشه در صفحات مجازی تغییر دهد. از مزایای این ویژگی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • باعث می‌شود فالوورهایتان به شما اعتماد کنند؛
 • لایو اینستاگرام نرخ تبدیل فالوئر به مشتری را افزایش می‌دهد؛
 • توجه مخاطبین را جلب می‌کند و باعث می‌شود آن‌ها توجه بیشتری به اکانت شما نشان بدهند؛
 • باعث افزایش فالوورها در اینستاگرام و تغییر جایگاه صفحه‌ی شما خواهد شد؛
 • لایو اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد که با فالوورهای خود ارتباط نزدیک‌تری داشته باشید و بهتر با سلیقه‌ی آن‌ها همسو شوید.

لایو اینستاگرام را در یابید!

سخن پایانی

هیچ فکر می‌کردید که یک ویژگی ساده‌ی اینستاگرامی تا این حد دارای نکته و قانون باشد؟ راستش را بخواهید همه از خواندن این مطلب متعجب خواهند شد. با همه‌ی این‌ها، آگاهی از این مطالب بدون داشتن ابزار صحیح شما را به نتیجه‌ی مطلوبی نخواهد رساند. پس حتما پیش از شروع یک لایو اینستاگرام حرفه‌ای، مطمئن شوید که تمامی ابزارهای لازم برای برگزاری لایو اینستاگرامی باکیفیت را دارید. اگر هم ندارید، اصلا جای نگرانی نیست، چرا که ما در دنیای تکنولوژی زندگی می‌کنیم و تمامی این ابزارها تنها یک کلیک با ما فاصله دارند.

شما چه تجربه‌ای از لایو اینستاگرام دارید؟ آیا تا به حال لایو گذاشته‌اید؟ چه مطالبی برای لایو بیشتر شما را جذب می‌کنند؟ لطفا تجربیات، نظرات و پیشنهادات خود را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید.

سوالات متداول

۱- آیا لایو فقط برای کسب و کارهاست؟

خیر، هر کسی می‌تواند لایو اینستاگرام برگزار کند.

۲- چطور متوجه شویم که کدام وسایل و برندها برای داشتن لایو باکیفیت مناسب هستند؟

می‌توانید برای آشنایی با هر یک از ابزارهای برگزاری لایو اینستاگرام ، به فروشگاه‌های اینترنتی سری بزنید و ویژگی‌های هر یک را بررسی کنید. اگر نمی‌دانید که تمامی این ابزارها در کدام فروشگاه‌ها وجود دارند، می‌توانید سری به فروشگاه ایزی مارکت بزنید و مشخصات هر یک از تجهیزات موردنیاز لایو را بررسی کنید و یا با کارشناسان ایزی مارکت تماس بگیرید.

۳- چگونه می‌توانیم بازدیدکنندگان لایومان را افزایش دهیم؟

برای افزایش بازدیدکنندگان نیاز به مداومت و بهبود برنامه‌ی لایو اینستاگرام خود دارید. به مرور زمان و افزایش جذابیت مطالب، مخاطبینتان نیز افزایش پیدا می‌کنند.

۴- آیا می‌توان با اینترنت همراه لایو برگزار کرد؟

بله. شما با تمامی انواع اینترنت قادر به برگزرای لایو اینستاگرام هستید اما مودم‌های ۴g کیفیت بهتری را ارائه می‌دهند.

مودم روتر بی‌سیم LTE/4G تی پی لینک مدل TL-MR6400


پیج اینستاگرام ایزی مارکت

اشتراک این مطلب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.


You've just added this product to the cart: